Archiwum projekty/konkursy

Konkurs I

Dom Kultury „Wygoda” zaprasza amatorów fotografii do udziału w konkursie fotograficznym „Migawki z Rembertowa” w ramach obchodów 60-tej rocznicy przyłączenia miasta Rembertów do Warszawy. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Celem konkursu jest dostrzeżenie piękna naszej dzielnicy, pokazanie za pomocą obiektu fotograficznego tego co wydaje się wokół ciekawe, niesamowite, wyjątkowe czy może nawet magiczne…. Mogą to być miejsca związane z historią, miejscami pamięci, obiektami czy zakątkami przyrody, które w interesujący sposób pokażą ich piękno i klimat.
Zapraszamy uczestników konkursu do podróży po naszej dzielnicy i odnalezienia tych niezwykłych miejsc. Warto to wszystko uwiecznić na fotografii.

Termin zgłaszania fotografii do konkursu upływa 12 maja 2017 roku.

Regulamin konkursu, Karta zgłoszenia i Zgoda na uczestnictwo dziecka. – plik do pobrania


Konkurs II

Dom Kultury „Wygoda” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Rembertów moje miasto” w ramach obchodów 60-tej rocznicy przyłączenia miasta Rembertów do Warszawy. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Konkurs ma na celu przybliżenie uczestnikom konkursu historii, miejsc pamięci, poznania zabytków, zakątków przyrody i innych interesujących miejsc. Zachęcamy do pokazania w swoich pracach ciekawego oblicza Rembertowa.

Zgłoszenia do dnia 12 maja 2017 roku.

Regulamin i Zgoda na uczestnictwo dziecka – plik do pobrania